Все услуги ПриватБанка в Украине

"ПриватБанк" предлагает широкий спектр услуг как для частных лиц и для юридических. Кредитуют всех, только с хорошей кредитной историей. ПриватБанку можно всегда доверять.

Депозиты

Вы можете оформить депозит в гривне, долларах или в евро по привлекательным годовым ставках на различный срок.

Самые лучшие условия для накопления денежных средств.

Оформлення вкладів на суму від 50 000 доларів (у еквіваленті) можливо у варіанті строкових вкладів без можливості дострокового розірвання («Стандарт строковий» та «Депозит плюс строковий»), «Депозитний сертифікат» або «Приват-вклад».

На сайте Приватбанка представлен депозитный калькулятор, который поможет вам рассчитать ваш доход. 

Кредиты

Найпростіший спосіб отримання кредиту. Ви можете оформити картку «Універсальна» безкоштовно та швидко в будь-якому відділенні ПриватБанку, маючи із собою лише паспорт. Головна перевага картки «Універсальна» – безкоштовне користування кредитними грошима банку до 55 днів з моменту витрати.

Можливість придбати автомобіль з майданчика банку, заощадивши до 6% його вартості. Оформлення документів у ДАІ банк бере на себе, і Ви вже за годину отримуєте ключі від машини, техпаспорт і нові номери.

Ви можете придбати в кредит житло та комерційну нерухомість на вигідних умовах. Великий вибір заставної нерухомості за доступними цінами в усіх регіонах України. Знижена кредитна ставка, оперативне оформлення та безпека угоди.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.